Хайде да затрием коментарите

от Михаил през 2008 в Лични мнения Добавете коментар

Днес ми писна от четене на предълги и претъпи коментари в блога.

Затова затрих част от тях - някой на известни блогъри, както и няколко хейтърски. Ако на някой му липсва коментара, да не се сърди - това е моят блог и на него има каквото аз искам. Демокрация няма, тук е частна собственост. Ходете да изразявате плурализма при Бареков. 

Първия Български Бутон за споделяне

Ако ви се чете още, съседните публикации са:

« Тунел между Лондон и Ню Йорк! || Glacier Express - Интересните влакове »

Или пробвайте тези:

2 коментара към “Хайде да затрием коментарите”

  1. Апостол Апостолов Says:

    Куп перковци щъкат из Мрежата с една единствена цел: да коментират. Като се има предвид официалната статистика - 1 400 000 българи имат психически отклонения, то коментарите стават на моменти едно истинско изпитание за нервната система.

  2. Yassen Says:

    Харесвам блога ви. Но не съм коментирал досега.

    Този пост обаче искрено ме зарадва - най-сетне някой да мисли и да има смелост да се противопостави на безмислието (плурализма, либерализма, свободата на изразяване на простака или просто спама).

    Е, ще си загубите част от читателите…Оопс, фактологическа грешка - читатели няма да загубите, само писатели.

    Бъдете здрави и двамата!

Оставете коментар (моля ползвайте кирилица)

WP Theme & Icons by N.Design Studio
Вземете RSS Вземете RSS за коментарите Вход