Продаден е.
Продавам SE Xperia X1. Телефонът е мой, купуван е от Англия, има си фактура. Ползван е от ноември 2008 до ноември 2009-та вкл. За времето е натрупал следи от употреба, особено по металния заден капак (който се драска много лесно). Екранът му е в превъзходно състояние, никога не е бил употребяван без screen protector (за аксесоарите – надолу). Най-големият му визуален проблем е изкривяване вдясно от екрана (вижте снимки по-долу, най-добре на първата и на най-долната), след като сложих веднъж лаптопа си отгоре му.
Идва с пълен комплект – оригинално зарядно (с приставка за български контакт), слушалки, кутия, дискове, упътвания, фактура.
Аксесоари, които идват с него:
Две резервни батерии – една оригинална Sony Ericsson и една усилена маркова. И двете са съхранявани отлично (в хладилник)
Два калъфа, маркови – един на Beyza и един на Krusell, който с малка и евтина (до 5 лева) приставка, продавана и в България, може да се монтира в кола и да се ползва за GPS навигацияScreen Protector (на екрана е) на Martin Fields – най-доброто на пазара. Миещ се (не се е налагало).
16 GB microSD San Disk карта за памет
Не е слаган custom firmware, има втората UK версия на заводския. Мога да ви го дам с всичкия инсталиран софтуер (стотина програми включително iGO GPS навигация с актуални карти на цяла Европа, както и кирилизирана хардуерна клавиатура) или да ви го дам със заводските настройки и софтуера на две DVD-та, да си инсталирате каквото си искате.
Цената нов в момента в Германос е 700 лева. Моят има следи от употреба (погледнете снимките), така че естествено има добра отстъпка и цената е 300 лева. Имайте предвид че само аксесоарите са за доста над €100.
Цената не подлежи на коментар надолу, ако никой не го вземе, просто ще го подаря (имам на кой).





много е добър този телефон, който го купи няма да сбърка. можеше ли да му се инсталира Андроид?
За андроид не знам, всякакви версии на Windows Mobile могат.
Не разбрах това изкривяване механично ли е, т.е. на корпуса, или самото изображение е криво. На снимките много не си личи. И най-важното: защо го продаваш?
Цената е много добра, само на пръв поглед ми изглежда много захабен. Направи му малко реклама като органайзер.
Отдясно, малко под средата има изкривяване (лек удар).
Телефонът работи безотказно.
Реклама като телефон едва ли има нужда да правя, когато го взех (не беше толкова отдавна) беше абсолютно най-доброто на пазара и ми струваше 1500 лева.
Продавам го защото имам iPhone от три месеца и не го ползвам.
Ааааа, защо не каза 2-3 седмици по-рано?! Имах такъв телефон и го скъсвах от ползване докато не го забравих на едно летище в началото на декември. Реших, че да купувам нов за 700лв ми е малко много и си взех Нокиа Е71 за 400. Ако беше пуснал обявата преди да си взема Нокия щях да го отнеса като блондинка – мобилен телефон :)